• Katalog çekimleriniz için profesyonel bir tasarım süreci gerçekleştirmekteyiz.Değerli müşterilerimizin ürünlerine göre en uygun mekanı seçerek işimize start veriyoruz. Çekime uygun olacak şekilde en uygun ışık ve fotoğraf makinalarını belirlemekteyiz.Katolog çekimleri yapılacak ürünleriniz kıyafetten oluşuyorsa anlaşmalı olduğumuz ajans dan sizlerinde uygun gördüğü en uygun mankeni siz değerli müşterilerimiz ile ortak bir karar sonucu seçiyoruz.

    Ürünler,çekim mekanı ve modeller ayarlandıktan sonra çekim günü ayarlamış olduğunuz  stüdyoda yada mekan da buluşup,çekimler için özel eğitim almış kuaför ve makyözümüz ile birlikte hazırlıklar yapılıyor ve çekimlerimize başlıyoruz.

    Tekstil Ürünleriniz için yapacağımız katalog çekimi profesyonel olarak çalışacak ekibimizin detay çekimleri ile tamamlanmaktadır. Ürünlerinizin en ince detaylarına daha yer vereceğiniz ürün kataloğunuz sayesinde müşterilerinize ürünlerinizi daha düzgün bir şekilde tanıtabilmeniz sağlanmaktadır.

    Aynı zamanda mobilya yada arabalarınız için yapacağımız çekim içinde istenilen platform sağlanılabilir.Tamamen sizin istek ve zevklerinize göre işimizi tamamlarız.